  • : TED-INV-12V-1000W
  • : Инвертори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 1000W/2000W
Цвят Черен
Код на продукта TED000378
Производител TED ELECTRIC
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Чиста синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 1000W
Моментна мощност (импулсивна) 2000W
Здрав метален корпус
Мощност: 1000W/2000W
Цвят Черен
Код на продукта TED000378
Производител TED ELECTRIC
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение10 - 15 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеЧиста синусоида
Power1000 W
Power2000 W
Тегло0.70кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)1000
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение220V
Максимално DC напрежение (V)12
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Брой MPPT тракери (count)1
Максимална ефективност (%)90%
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)2.5
Тегло0.70кг
Инвертор TED ELECTRIC с чиста синусоида 12V DC към 220V AC, 1000W номинална / 2000W пикова мощност
Захранвайте чувствителната си електроника с увереност, използвайки инвертора с чиста синусоида TED ELECTRIC TED000378. Той осигурява чисто AC напрежение като от електрическата мрежа от 12V батерия, гарантирайки безопасна работа на медицински уреди, аудио техника и модерни домакински уреди. С 1000W продължителна и 2000W пикова мощност, това е надеждният избор за автономно захранване, резервно захранване и мобилни нужди.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение220V AC
Номинална мощност1000W
Пикова мощност2000W
Форма на сигналаЧиста синусоида
Честота50Hz
Ефективност≥90%
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
ЗащитиПретоварване, късо съединение, прегряване, ниско/високо напрежение
Какво има в кутията
  • Инвертор TED ELECTRIC 1000W с чиста синусоида